Enter your keyword

Hukuk Fakültesi Bölümü

Yüksek mesleki beceri ile avukatlar oluşturmak için müfredat alanında uluslararası devlet yönetimi ve etnisite iş yerel olarak hizmet etmek için gelecekteki uzman hazırlamasını sağlar.
Teşvik hukuk uygulamasının önemi göz önünde alındığına, devlet idaresi üzerinde kalkınma ve hukukun uygulanması, iş ve etnisite, avukat ve Hukuk Fakültesi profili özel önem taşır.
Adaylar  yasal mesleki derslerin yanında, aynı zamanda çağdaş kamu ve özel sektör şartları altında bilgi tamamlayacak, avukat yuvarlama konuları olduğunu öğreneceksiniz. Avukatın analiz ve profesyonel bir çözüm ve mükemmel sunum yapması mümkün olacak.
Fakültemiz yıllarca yetenekli ve tecrübeli personel eğitimi sağlayacaktır. Ders sırasında kullanılacak teknik ekipman gelişmiş öğretim ve yüksek etkin biçimde sağlayacaktır.
Hukuk sistemi alanında bilgi ve rekabeti ilerleyen öğrencilere kabul edilebilir çalışma yaklaşımları, yöntemleri ve formları etkili sonucudur.
Kosova’nın Hukuki konumu ve pazar ekonomisinin gelişmesi hazırlanacak yetenekli avukatlar gerektiriyor. Hukuk Fakültesinin derslerini tamamlamak artık bir gerçeklik olacaktır.